TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

DAVUTOĞLU’ NA ÜSKÜDAR’ DA İFTAR ENGELİ

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği (MÜMDER), dün AKP’li Üsküdar Belediyesi’ne ait Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde 26. Geleneksel İftar Programı düzenledi. İftara Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nun da katılmayı planladığı öğrenilirken,..

DAVUTOĞLU’ NA ÜSKÜDAR’ DA İFTAR ENGELİ

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği (MÜMDER), dün AKP’li Üsküdar Belediyesi’ne ait Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde 26. Geleneksel İftar Programı düzenledi.

İftara Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nun da katılmayı planladığı öğrenilirken, Davutoğlu’nun katılımının Üsküdar Belediyesi tarafından engellendiği iddia edildi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, konuya ilişkin Gazete Duvar’a yaptığı açıklamada;  “Genel merkezimize davetiye geldi ve telefonla da aranarak Sayın Davutoğlu davet edildi. Biz de Üsküdar’da bir STK ziyareti planladık. Akabinde de derneğin iftarına katılacaktık. İftara bir saat kala, Üsküdar Belediyesi yetkilileri dernek yöneticilerini aramışlar. ‘Burası beyefendinin, cumhurbaşkanının ilçesi, bu programı neden böyle yapıyorsunuz? Sonrası sizin için iyi olmaz’ diyerek dernekteki arkadaşları sıkıntıya sokmuşlar. Onlar da mahcup oldu. Biz de katılamamış olduk.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)