TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

CUMHURBAŞKANI FİYAT ARTIŞLARINA AÇIKLAMA YAPTI

Erdoğan, “Artışları vatandaşlarımıza en az seviyede yansıttık” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir’de Millet Bahçesi açılış töreninde konuştu. Erdoğan, “Dünya ekonomisindeki bozulma birçok alanda fiyat artışına neden oldu. Bu ülkemize de yansıdı…

CUMHURBAŞKANI FİYAT ARTIŞLARINA AÇIKLAMA YAPTI

Erdoğan, “Artışları vatandaşlarımıza en az seviyede yansıttık” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir’de Millet Bahçesi açılış töreninde konuştu. Erdoğan, “Dünya ekonomisindeki bozulma birçok alanda fiyat artışına neden oldu. Bu ülkemize de yansıdı. Özellikle enerjide önemli bir bölümünü kendimizden üstlenerek artışları vatandaşlarımıza en az seviyede yansıttık.” ifadelerini kullandı.

Sermayenin milliyeti, inancı olmaz. Büyümemize katkı sağlayacak herkese kapılarımız da, yüreğimiz de sonuna kadar açıktır. Bu anlayış ile salgın döneminde yeniden yapılanan lojistik sisteminde kendimizi en üste çıkarmak istiyoruz.

Bizi demir parmaklıklar arkasına koyanlar mücadeleden kaçacağımızı sandılar. 2002’de göreve geldiğimizde bize her türlü engeli çıkaranlar da aynı hevese kapılmışlardı. Ekonomide sıkıştırılmaya çalışıldığımız tablo asla Türkiye’nin gerçek yerini göstermiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)