TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

“ÇOK İYİ OLDU” FİKİR KULÜBÜNÜN  4 GÜZİDE ÜYESİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Çok İYİ Oldu ailesinin aday adaylarının üç tanesi  İYİ HABER Gazetesinden. Çok İYİ Oldu Fikir Kulübünün  dört güzide üyesi İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Kübra Dursun Karabük’ten, Emine Kalafat,..

“ÇOK İYİ OLDU” FİKİR KULÜBÜNÜN  4 GÜZİDE ÜYESİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Çok İYİ Oldu ailesinin aday adaylarının üç tanesi  İYİ HABER Gazetesinden.

Çok İYİ Oldu Fikir Kulübünün  dört güzide üyesi İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Kübra Dursun Karabük’ten, Emine Kalafat,  Semra Çeliker ve Hayri Öğretici de İstanbul 1’nci Bölge’den Aday Adayı oldular.

Adı geçen kulüp konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Amacının, yapılan her işin sonunda çok İYİ oldu diyebilmek olan fikir kulübümüz, Çok İYİ Oldu ailesinin çok kıymetli 4 milletvekili a.a. başkanlarıma bize yaşattıkları haklı gurur için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Yarışmıyoruz, İYİ’lik için mücadele ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Çok İYİ Oldu fikir Kulübünün milletvekili aday adaylarından Hayri Öğretici halen İYİ HABER Gazetesinin Reklam Direktörlüğünü yürütüyor. Semra Çeliker ve Emine Kalafat ise geçmişte İYİ HABER Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliğini yürütmüştür. Her üç arkadaşımız da kapasiteleri çok üstün seviyede ve liyakati tam donanımlı olarak bilinen ve çevrelerinde takdir edilen şahsiyetler olarak biliniyor.

Milletvekili Aday Adayı arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)