TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

BU KARANLIKTA KENDİMİZE IŞIK ARIYORUZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezileri kapsamında Elazığ’ da esnafı ziyaret etti. Elazığ’ lı esnaf sıkıntılarını şu sözlerle Meral Akşener’ e anlattı. Bakkal esnafı; “Halk olarak bizler sanki..

BU KARANLIKTA KENDİMİZE IŞIK ARIYORUZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezileri kapsamında Elazığ’ da esnafı ziyaret etti. Elazığ’ lı esnaf sıkıntılarını şu sözlerle Meral Akşener’ e anlattı.

Bakkal esnafı; “Halk olarak bizler sanki gözlerimizi kapatıp karanlıkta kalmış gibi hissediyoruz. Bu karanlıkta kendimize ışık arıyoruz. Işıkdan kastım bizi yönetebilecek yol gösterecek bir parti. Zamlara yetişemez olduk. Geçen hafta yağı 80 liraya alıp 85’e satmıştım. Bu hafta 90’a alıp 95’e satıyorum. Müşteri dükkana girdiği zaman cebinde parası olmadığı için ne alacağı konusunda tereddütte bulunuyor. Vatandaş ekonomik sıkıntı çekiyor. Biz ne kadar küçük esnaf olsak da halkımızın yanında durarak bu zor günlerde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Elazığ merkezde oluşan topluluğa seslenen Meral Akşener sözlerine şu cümlelerle devam etti:

DANIŞMANLAR 5 MAAŞ ALMAYA DEVAM EDİYOR

“Vatandaşın dertlerine ben çözüm ürettim, arkadaşlarım çözüm üretti, biz çözüm ürettik. İstedik ki bizim çözümlerimizi bizi yönetenler yerine getirsin. O çözümler sizin için çözümlerdi. Onlar iyi yapsın güzel olsun her şey artısı da onlara yazılsın. Yöneten ağalar tembelliğe alışmış. Gördüm ki ayrımcılık yaparak oy almak, yan gelip yatmak onların hoşlarına gidiyor. Vatandaşlarımızı birbirlerine düşürerek oylarını kolay yoldan almaya çalışıyorlar. Biz vatandaşla el ele verip seçmeni velinimet yapacağız. Benim gibi bütün siyasiler vatandaşın karşısına geçip hazır ol da bekleyene kadar çalışmalarıma devam edeceğim. Vatandaşın çocuğu işsizken danışmanlar 5 maaş almaya devam ediyor. Vatandaşın çocuğu işsizken dayıları olanlar en güzel kadrolara yerleşiyorlar. Vatandaşla el ele verip bu düzeni yıkacağız. Gelip buraya nutuklar atarak ceplerini dolduranlar Elazığ’da çırak çıkacaklar. Ölsemde milletim adına bu yolda yürümeye devam edeceğim” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)