TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

Bahçeli depremzedeleri azarladı: “Dağılın gidin indirin şunları!”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremzedeleri ziyaret etmek için gittiği Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde depremzede vatandaşları azarladı. Bağırarak slogan atan halka tepki gösteren Bahçeli “Sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak dağılın..

Bahçeli  depremzedeleri azarladı: “Dağılın gidin indirin şunları!”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremzedeleri ziyaret etmek için gittiği Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde depremzede vatandaşları azarladı. Bağırarak slogan atan halka tepki gösteren Bahçeli “Sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak dağılın gidin!” dedi.

Büyük depremin merkezi Kahramanmaraş Elbistan’a ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremzede vatandaşları azarladı.

 

Elbistan’da slogan atan ve pankart asan vatandaşlara sinirlenen Devlet Bahçeli  “Kimsenin sayın Cumhurbaşkanımızı ve yetkilileri böyle sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak dağılın gidin, indirin şunları” diyerek azarladı ve oradan ayrıldı.

Bir vatandaş ise yüksek sesle Bahçeli’ye “Sayın Devlet Bey, 2019’da biz cumhurbaşkanımıza yaptık yapacağımızı. Yaptık. Memleket bitti. Halk göçüyor.” ifadelerini kullandı.

Depremzede vatandaşların infial göstermesi üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile AKP Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal kızgın topluluğu yatıştırmak için büyük gayret gösterdiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)