TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ALİ TOKSOY: “MARMARİS TARİH YAZACAK”

Marmaris İYİ Parti İlçe Teşkilatında 14 Mayıs Seçimleri için hummalı bir çalışma devam ediyor. Deyim yerindeyse tüm İYİ Parti teşkilatı yönetimiyle, üyeleriyle adeta bir gönül seferberliğine çıkmış durumda. Erkekleriyle, kadınlarıyla..

ALİ TOKSOY: “MARMARİS TARİH YAZACAK”

Marmaris İYİ Parti İlçe Teşkilatında 14 Mayıs Seçimleri için hummalı bir çalışma devam ediyor. Deyim yerindeyse tüm İYİ Parti teşkilatı yönetimiyle, üyeleriyle adeta bir gönül seferberliğine çıkmış durumda.

Erkekleriyle, kadınlarıyla 14 Mayıs’a odaklanılmış durumdalar. Çalışmalarla ilgili sık sık toplantılar yapılıyor, görevlendirmeler yapıldıktan sonra herkes süratle görev bölgesine giderek çalışmasını sürdürüyor. Bu gidişle seçime kadar gidilmedik hane, temas edilmemiş insan kalmayacak gibi görülüyor.

Konu ile ilgili olarak İYİ HABER Gazetesine bir açıklamada bulunan İlçe Başkanı Ali Toksoy şunları söyledi: “14 Mayıs 2023 milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine var gücümüzle hazırlanıyoruz. Seçimlere kadar 7/24 anlayışıyla tam saha çalışmalarında tempo artırarak devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu sıcak ve yoğun ilgi her türlü takdirin üzerinde olup, bize yorgunluğumuzu hissettirmiyor.  Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz, vatandaşlarımız ve tüm parti örgütlerimizle birlikte kazanacağız, Marmaris’te tarih yazacağız” dedi.

İYİ Parti İl örgütü olarak Muğla genelinde en az 3 milletvekilliği hedefleyen bir anlayışla çalışmalarımıza devam ettiklerini belirten Toksoy, “Genel Başkanımızın tüm ülke sathında nasıl bir gayret gösterdiğine tüm milletimiz şahit oluyor. Bizler de onun izinden giden insanlar olarak, ona layık olmak için çok çalışmamız gerekiyor. Tüm arkadaşlarımız bu bilinçle gecesini gündüzüne katarak gönüller kazanmaya çalışıyor. Tek adamlı ucube sistemden kurtulmak ve Sayın Genel Başbakanımızı Başbakan yapmayı çok arzu ediyoruz. Bir Turizm şehri ve Dünyanın İncisi olan Marmaris’i aynı zamanda dünya markası yapmak istiyoruz. Sadece yaz sezonunda değil, 12 ay Marmaris’e turist çekmenin planlamalarını yapıyoruz.

Milletin iradesi ve menfaati neredeyse bizler orada olacağız.  Allah bizi mahcup etmesin” diye de sözlerine ekledi.

İYİ HABER Gazetesi olarak İlçe Başkanı Ali Toksoy başta olmak üzere tüm ekibini tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)