TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset Spor

ALİ KOÇ: “KİMSE FENERBAHÇE’Yİ CEZALANDIRAMAZ”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Konyaspor maçındaki “Hükümet istifa” tezahüratları üzerine TFF’den ceza gelecek iddialarına sert tepki gösterdi. TFF Başkanı Büyükekşi’yi arayan Koç’un “Kimse Fenerbahçe kulübünü cezalandıramaz” dedi. Önceki gün oynanan..

ALİ KOÇ: “KİMSE FENERBAHÇE’Yİ CEZALANDIRAMAZ”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Konyaspor maçındaki “Hükümet istifa” tezahüratları üzerine TFF’den ceza gelecek iddialarına sert tepki gösterdi. TFF Başkanı Büyükekşi’yi arayan Koç’un “Kimse Fenerbahçe kulübünü cezalandıramaz” dedi.

Önceki gün oynanan Fenerbahçe-Konyaspor maçında tribünlerden yoğun bir şekilde “Hükümet İstifa” sloganları yükselmişti. Maç sonrasında  “çirkin ve kötü tezahürat” yapıldığı gerekçesiyle rapor hazırladığı iddiaları ortalığı karıştırdı.

Futbol Disiplin Talimatının 63’üncü maddesinde yer alan “çirkin ve kötü tezahürat” kapsamında Fenerbahçe’nin, PFDK’ya sevk edilmesi ve ceza alması bekleniyor.

Fotospor’un haberine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi arayarak iddiaların gerçek olup olmadığını sordu. Büyükekşi eline böyle bir raporun ulaşmadığı cevabını verdi. Bu konunun futbol hukukçuları tarafından değerlendirilebileceğini söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise Büyükekşi’ye, “Konyaspor’un maçı için kimse Fenerbahçe kulübünü cezalandıramaz. Olur da bir ceza kararı çıkarsa bunun altından kalkamazsınız” resti çekti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)