TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

ALİ KARAHASANOĞLU MERAL AKŞENER’İ VE BASINI UYARDI

Akit gazetesi yazarı Ali Karahasanoğlu, Sivas’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında saldırıya uğrayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedefine aldı. Basının saldırı ifadesini kullanmasını eleştiren Karahasanoğlu, “Gittiğiniz her yerde, aynı protestolarla..

ALİ KARAHASANOĞLU MERAL AKŞENER’İ VE BASINI UYARDI

Akit gazetesi yazarı Ali Karahasanoğlu, Sivas’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında saldırıya uğrayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedefine aldı. Basının saldırı ifadesini kullanmasını eleştiren Karahasanoğlu, “Gittiğiniz her yerde, aynı protestolarla karşılaşacaksınız, bu millet aptal değil” dedik” ifadelerini kullandı.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Karahasanoğlu da kaleme aldığı yazısında Erdoğan’ın sözlerine benzer ifadeler kullandı. “Rize, Çankırı ve Bartın dedik. Tınlamadılar.. “Gittiğiniz her yerde, aynı protestolarla karşılaşacaksınız, bu millet aptal değil” dedik. Oralı bile olmadılar..” dedi.

“MERAL HANIM’I UYARIYORUZ”

Neresinden bakarsanız bakınız, siyasetçiye de yakışmayan kaba bir tavırla karşı karşıyayız. Ama her olay sonrasında, biz hatırlatmalarımızı yapıyoruz. Yanlış yolda olduğunu belirtip, Meral Hanım’ı uyarıyoruz. Gittiği hemen her ilde, her ilçede benzer tepkilerle karşılayan Meral Akşener ise, CHP ile resmi, HDP ile de gayr-ı resmi ittifakından taviz vermeden, bu gezileri ısrarla sürdürüyor.. Biz de, kendisine uyarılarımızı yapmaya devam edelim. Bu yolun sonu yok, Meral Hanım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)