TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: “TARZAN ZORDA”

Sol Elinde Bebek Katili Var, Sağ Elinde Gaffar Okkan’ın Katilleri Var Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Balıkesir’de coşkulu kalabalığa hitap etti. “Bir oyunuz Kemal’e, bir..

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: “TARZAN ZORDA”

Sol Elinde Bebek Katili Var, Sağ Elinde Gaffar Okkan’ın Katilleri Var

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Balıkesir’de coşkulu kalabalığa hitap etti. “Bir oyunuz Kemal’e, bir oyunuz Meral’e” diyen Akşener, “Başbakan olmayı Allah var çok istiyorum, bedavadan olmaz, oylarınızla olur” dedi.

Balıkesirli vatandaşların “Türkiye Tarih Yazacak” sloganlarıyla kürsüye gelen Akşener,  “Başbakan Meral diye bağırıyorsunuz, ben de Allah var başbakan olmayı çok istiyorum ama bedavadan olmaz. Oylarınızla olur, İYİ Parti’yi birinci parti yaparsanız olur. Herhangi bir şahısla veya gruplarla pazarlık yapacak bir tip değilim ben. Elbette helal oylarınızla başbakan olmak istiyorum” dedi.

“Bir tarafta bir haftada 36 bin imza atmak zorunda olan, her şeyi iki dudağının arasına bağlamış tek adam sistemi, ucube sistem; diğer tarafta ise yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü uygulamayı söz veren ve bunu uygulayacak olan Millet İttifakı” diyen Akşener,

“Bir tarafta şu meydanlara çıkıp hiç utanmadan yalan söylemeyi, iftira atmayı marifet haline getirmiş Recep Bey, -Arkadaşlar biz ‘yuh’ demeyiz, gereğini yaparız; ben gereğini yapıyorum, siz de sandığa gidip gereğini yapın- Bakın bu iftiraların anlamı ne biliyor musunuz; tarzan zorda. Önce aynaya bak muhterem; senin sol elinde PKK var, sağ elinde Hizbullah var” diye sözlerine ekledi.

Dinozor meraklısı bir arkadaşın varlığından bahsederek Melih Gökçek’e isim vermeden gönderme yapan  Akşener, “ 801 milyon dolar para harcamışlar o parka. Garibim dinozorları yolmuşlar, teller çıkmış. Tam 16 milyar lira Ankara’ya harcansaydı Ankara ne olurdu? KYK borçları ödenseydi, fabrikalar yapılsa ne olurdu? Balıkesir’de 50 bin kişi işsiz.” Olduğuna dikkatleri çekti.

 

O

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)