TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

AKŞENER: “Türk kadınlarının yenilmez gücünü göstermeye devam edeceğiz”

İYİ Parti’den 8 Mart dolayısıyla bir video mesaj paylaşıldı. Akşener’in konuşmasına yer verilen videoda Türk kadınlarının yenilmez gücünü göstermeye devam edeceğiz” sözleri dikkat çekti. İYİ Parti Dünya Kadınlar Günü nedeniyle..

AKŞENER: “Türk kadınlarının yenilmez gücünü göstermeye devam edeceğiz”

İYİ Parti’den 8 Mart dolayısıyla bir video mesaj paylaşıldı. Akşener’in konuşmasına yer verilen videoda Türk kadınlarının yenilmez gücünü göstermeye devam edeceğiz” sözleri dikkat çekti.

İYİ Parti Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Genel Başkan Meral Akşener’in sesiyle bir video yayınladı. Akşener “Türk Kadınlarının yenilmez gücünü göstermeye devam edeceğiz” sözü beğeni topladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İyi Parti tarafından yapılan paylaşımda, Meral Akşener’in “Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz”  ifadelerini kullandı.

Akşener sözlerine şöyle devam etti: “Kadınların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat, Cumhuriyetimizin yeni asrını başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz.  8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun..” notuyla videolu paylaşımda bulundu.

Meral Akşener’in şu sözlerine yer verildi:

“Bizler; kadınları sadece 8 Martlarda hatırlayarak geriye kalan 364 günde yok sayanlara inat; her an, her dakika, her saat, her gün kadınların var olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Kadınları aşağı görenlere, aciz görenlere, muhtaç görenlere inat Türk kadınlarının yenilmez gücünü anlatmaya, göstermeye devam edeceğiz! Bizler; kadınların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat; Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz! Hiç merak etmeyin, çok az kaldı!”  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)