TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AKŞENER: SEÇİM ARTIK BİR TERCİH DEĞİL BİR MECBURİYETTİR

İYİ Parti lideri Meral Akşener yaptığı açıklamada; Sabır taşı artık çatlamış milletimize, “sabretmeyi” tavsiye eden bu üstün zekalılar konu, 5’li çete ve saray oligarşisi olunca, nedense bambaşka bir yaklaşım sergiliyor…

AKŞENER: SEÇİM ARTIK BİR TERCİH DEĞİL BİR MECBURİYETTİR

İYİ Parti lideri Meral Akşener yaptığı açıklamada; Sabır taşı artık çatlamış milletimize, “sabretmeyi” tavsiye eden bu üstün zekalılar konu, 5’li çete ve saray oligarşisi olunca, nedense bambaşka bir yaklaşım sergiliyor. Mesela millete gelince “sabır” diyenler yandaşa gelince “Al sana bir maaş daha” diyor. Mesela emekliye gelince “sabır” diyenler, müteahhide gelince “Al sana bir ihale daha” diyor. Mesela öğrenciye gelince “sabır” diyenler, AK Partili dayısı olan, pudra sevdalısı gence gelince, “Al sana ATM’den maaş kartı” diyor. Sabırda seçiciliğe bakar mısınız? Dedi.

İYİ Parti’ nin iktidara geldiğinde haksız kazanç sağlanan tüm işlemleri yargıya taşıyacaklarını söyledi. İYİ Parti lideri, “Devleti baypas ederek, milletimizin sırtından haksız kazanç sağlanan tüm işlemleri yargıya taşıyacağız” ifadesini kullandı.

ELEKTRİK ZAMLARINI İVEDİLİKLE GERİ ALIN

İktidara elektrik zamları konusunda çağrısını tekrarlayan Akşener, “Elektrik zamlarını geri alın. Hem de, ivedilikle geri alın” dedi

Nisan ayındayız.  Sıcaklar artmaya başladı. Birçok bölgemizde, tarım ürünleri ilk defa bu ay sulanmaya başlayacak.  Çiftçilerimiz, tarlalarına su verirken elektrik zamlarıyla yüzleşecekler.  Yalnızca bu yıl tarımsal sulamada kullanılan elektriğe yüzde 100’ün üzerinde zam geldi. Koca bir kış Türk milletini soğuğa ve karanlığa mahkûm eden elektrik zamları, bu sefer de, sofralarımızın bereketini kaçıracak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)