TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AKŞENER’ DEN ERDOĞAN’ A HODRİ MEYDAN

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. AK Parti’nin 2023’e yönelik hedeflerinin yalan olduğunu belirten Akşener, “Artık yeter. Milletçe artık bu masallardan, bıktık usandık. Madem hâlâ,..

AKŞENER’ DEN ERDOĞAN’ A HODRİ MEYDAN

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. AK Parti’nin 2023’e yönelik hedeflerinin yalan olduğunu belirten Akşener, “Artık yeter. Milletçe artık bu masallardan, bıktık usandık. Madem hâlâ, anlatacak masalların, hayali hedeflerin, yalandan da bir vizyonun var; o zaman, hodri meydan! Getir sandığı, kararı milletimiz versin. Hedef nasıl olurmuş, vizyon nasıl olurmuş, sana sandıkta öğretelim.” dedi.

2023’e 8 ay kala, bugünün Türkiye’sinde; Milletimiz, ekmek ve yağ kuyruğunda bekliyor.

Domatesi biberi, taneyle alıyor. Evinde, battaniyeye sarılarak oturuyor. “Tahıl ambarı yapacağız.” dedikleri Türkiye, buğday ithal ettiği için; belediyeler vatandaşa, ekmek karnesi dağıtıyor; iktidarın küçük ortağı, askıda ekmek stantları açıyor.

“Lojistik üssü olacak.” dedikleri Türkiye’nin, nakliyecileri, yabancı sınır kapılarında, haftalarca bekliyor. Katılımcı ve özgürlükçü anayasa vadettikleri Türkiye’de bugün; çeteler sokaklarda siyasetçileri, gazetecileri dövüyor, gece yarısı, ev basıyor.

Yandaş olmayan basına, para cezaları, iktidarı eleştiren gazetecilere, tweet atan 20 yaşındaki gençlere, hapishane yolları gösteriliyor.

Sayın Erdoğan;

Biz senin bu masallarını, çok dinledik.

Ama artık anladık ki; sen bütün bunları, Türkiye için bir vizyon olarak değil; iktidarını ayakta tutmak için söylemişsin. Bu ucube sistemi, başımıza bela etmek için, milletine düpedüz, yalan söylemişsin.

Artık yeter.

Milletçe artık bu masallardan, bıktık usandık.

Madem hâlâ, anlatacak masalların, hayali hedeflerin, yalandan da bir vizyonun var; o zaman, hodri meydan! Getir sandığı, kararı milletimiz versin.

Hedef nasıl olurmuş, vizyon nasıl olurmuş, sana sandıkta öğretelim.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)