TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset Spor

AKP’Lİ YÖNETİCİDEN FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNE HAKARET: “PARALI KÖPEKLER, SATILMIŞ SEREFSİZLER””

AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, tribünlerde “Hükümet istifa” sloganları atan taraftara hakaret ederek tehditler savurdu: Paralı köpekler, satılmış şerefsizler, operasyon çocukları. Sizin için güneş doğmayacak.” Asrın Felaketi olarak..

AKP’Lİ YÖNETİCİDEN FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNE HAKARET: “PARALI KÖPEKLER, SATILMIŞ SEREFSİZLER””

AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, tribünlerde “Hükümet istifa” sloganları atan taraftara hakaret ederek tehditler savurdu: Paralı köpekler, satılmış şerefsizler, operasyon çocukları. Sizin için güneş doğmayacak.”

Asrın Felaketi olarak tabir edilen ve 45’den fazla insanımızın hayatını kaybetmesinin ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden “Hükümet İstifa” sloganları çınlamıştı.

Bu tezahürata iktidar yanlılarından yoğun tepkiler geldi. Hatta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Beşiktaş Kulübü üyeliğini fes etti. Ancak AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin işi hakaret ve tehdite kadar götürdü.

İktidar cephesinden sert tepkiler gelirken AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, taraftara hakaret içeren ifadeler kullanıp tehdit etti.

 

Sefa Şahin’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar şöyle:

-“Çapulculara diyorum ki; Hadi oradan ulan…”

– “Bunlar hiç bir kulübümüzün gerçek taraftarları değildir. Paralı köpekler, satılmış şerefsizler, operasyon çocuklarıdır. Hesap vereceksiniz!”

– “Her fırsatta Türkiye’ye olan düşmanlıklarını dile getiren örgütlerin ülke içinde kullanışlı aparatları, operasyon çocukları, sizin için güneş hiçbir zaman doğmayacak. Devlet hesap sorar!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)