TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AKP’Lİ BELEDİYE 13 DÖNÜMLÜK ALANI İMARA AÇTI

Sinop’un AKP’li Boyabat Belediyesi, 13 dönümlük ormanlık alanı imara açtı. Karar, CHP ve İyi Parti’nin hayır oylarına karşılık Cumhur İttifakı meclis üyelerinin evet demesi üzerine oy çokluğuyla alındı. AKP’li belediye..

AKP’Lİ BELEDİYE 13 DÖNÜMLÜK ALANI İMARA AÇTI
Sinop’un AKP’li Boyabat Belediyesi, 13 dönümlük ormanlık alanı imara açtı. Karar, CHP ve İyi Parti’nin hayır oylarına karşılık Cumhur İttifakı meclis üyelerinin evet demesi üzerine oy çokluğuyla alındı.
AKP’li belediye 13 dönümlük ormanlık alanı imara açtı
AKP’li Boyabat Belediyesi Ağustos ayı ilk meclis toplantısında, ilçe emniyet müdürlüğü binası arkasında bulunan ve belediyenin sorumluluğunda olan 13 dönümlük ormanlık alanın imara açılması gündeme getirildi.
Sözcü gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre, AKP’li meclis üyeleri ormanlık alanın imara açılarak Emniyet Genel Müdürlüğüne yeni bina ve altında lokal bulunan lojman yapılması için devredileceğini belirterek oylama yapıldı. CHP ve İyi Partili meclis üyeleri yeni hizmet binası ve lojmanların başka bir yere yapılabileceğini belirterek red oyu verdi. Ancak, çoğunlukta olan AKP ve MHP’li meclis üyelerinin oylarıyla 13 dönümlük ormanlık alan imara açıldı.
Kaynak: GÜNDEM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)