TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AKP VE MHP’ DEN İSTİFA EDİP İYİ PARTİ’ YE KATILDILAR

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle çoğunluğu önceden AKP ve MHP’li olan 400 kişi partiye katıldı.  Tören sırasında konuşma yapan il başkanı Melih Kırkpınar üyelik çalışmalarının bundan sonrada devam..

AKP VE MHP’ DEN İSTİFA EDİP İYİ PARTİ’ YE KATILDILAR

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle çoğunluğu önceden AKP ve MHP’li olan 400 kişi partiye katıldı.  Tören sırasında konuşma yapan il başkanı Melih Kırkpınar üyelik çalışmalarının bundan sonrada devam edeceğine belirtti. Törene katılım beklenenin üstünde olduğu için tören binadan sokağa taştı.

Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar yaptığı açıklamada; “Yüzlerce insan bugün burada İYİ’ler ailesine katılıyor. Geleceğinden umudunu kesmiş gençlerimiz var. Evine ekmek götüremeyen yurttaşlarımız, tenceresi boş annelerimiz, ay sonunu çıkaramayan memurlarımız, borç batağında yüzen esnafımız, kıt kanaat geçinen işçilerimiz, aldığı maaş hesabına yatar yatmaz eriyen asgari ücretlimiz, ahırı boş ve tarlasını ekemeyen çiftçilerimiz var. Bizler bu kötü gidişata son vermeye, bu uğurda gece gündüz demeden çalışmaya, toplumun her kesimine adalet ve eşitlik getirmeye, müreffeh bit toplum oluşturmaya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Fikri hür vicdanı hür” bir nesil inşa etmeye yemin ettik” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)