TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AKP’ DE SEÇİM HAZIRLIKLARI DOLU DİZGİN

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu’nun haberine göre, seçim hazırlıkları konusunda şirket yöneticilerinin Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da bir sunum yaptıkları öğrenildi. Recep T. Erdoğan, 2023 seçimlerini ‘bir..

AKP’ DE SEÇİM HAZIRLIKLARI DOLU DİZGİN

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu’nun haberine göre, seçim hazırlıkları konusunda şirket yöneticilerinin Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da bir sunum yaptıkları öğrenildi.

Recep T. Erdoğan, 2023 seçimlerini ‘bir yol ayrımı ve kırılma noktası’ olarak görüyor, seçime gidecek süreçte geniş toplum kesimlerinin taleplerini karşılama noktasında önemli adımlar atmayı planlıyor. Sahadan gelen raporlarda da hayat pahalılığı konusunda atılacak adımlar öne çıkarılıyor. AKP kurmayları, kendilerine oy verenlerin yüzde 70’ten fazlasının dar gelirliler olduğuna dikkat çekerek 2022 yılı sonundan itibaren asgari ücret, EYT, 3600 ek gösterge, sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi, emekli maaşları gibi sıkıntılı alanlar konusunda bütün imkânların zorlanacağını dile getiriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)