TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AHMET DAVUTOĞLU’ DAN FLAŞ AÇIKLAMA

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ ın Selahattin Demirtaş ile ilgili “ İmralı’ ya hesap verecek “ açıklamasına dair flaş bir iddiada bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki..

AHMET DAVUTOĞLU’ DAN  FLAŞ AÇIKLAMA

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ ın Selahattin Demirtaş ile ilgili “ İmralı’ ya hesap verecek “ açıklamasına dair flaş bir iddiada bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün şu ifadeleri kullanmıştı; “CHP’nin başını çektiği ittifakın bir cenahını oluşturan PKK’nın güdümündeki parti ne yapacağını, ne söyleyeceğini, nasıl davranacağını belirlemek için milletvekillerinin dağdaki eli silahlı sevgililerinden gelecek icazeti bekliyor. Bunların göğsündeki şeref madalyası dağa kaçırdığı yavrular, bunlardaki vicdan bu. Ama Edirne’deki en büyük hesabı İmralı’dakine verecek.” dedi.

Ahmet Davutoğlu bu konuya ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; “Parti kapatmalarla meşru siyaseti daraltmaya çalışan Erdoğan, Edirne ile İmralı arasında hiyerarşi kurarak illegal siyaset alanı oluşturma gayretinde! İmralı’dan gelen mektupla seçime gitmeye çalışıyorsanız bunlar beyhude! Sandık gelecek; siz ve iki yüzlü anlayışınız gidecek.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)