TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

AFGAN GÖÇÜNÜN MUTLAKA ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİR

Akşener’in yeni durağı Gümüşhane ve Bayburt oldu. Akşener burada ülkemize akın akın gelen göçmenlerle ilgili bir açıklama yaptı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘Memleket Gezileri’ kapsamında esnafları dinlemeye devam..

AFGAN GÖÇÜNÜN MUTLAKA ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİR

Akşener’in yeni durağı Gümüşhane ve Bayburt oldu. Akşener burada ülkemize akın akın gelen göçmenlerle ilgili bir açıklama yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘Memleket Gezileri’ kapsamında esnafları dinlemeye devam ediyor. Akşener’in yeni durağı Gümüşhane ve Bayburt oldu. Burada ülkemize akın akın gelen göçmenlerle ilgili bir açıklama yapan Akşener, “İktidarın bir göçmen politikası yok. Gariban insanlar üzerinden bir politika izleniyor. Türkiye bir göçmen hendeği olmuştur ve bu iktidarın bilerek yaptığı bir iştir. Var olan göçmenlerle kavga etmek yerine, bu iktidarın yanlışlığı üzerinde durmak gerekiyor. Suriye’nin yöneticileriyle derhal anlaşıp oradan ülkemize gelen insanların memleketlerine can güvenliklerini sağlamak kaydıyla huzur içinde gönderilmesi gerekiyor. Afganların gelişinin, İran’da durdurulması, sınırların yolgeçen hanı olmaktan çıkarılması ve Afgan göçünün mutlaka önüne geçilmesi gerekiyor. Türkiye’nin demografisinin değişmesine yönelik endişeler var. Bu endişeyi taşıyanlardan biri de benim” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)