TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ADAYIMIZ SEÇİL AKIN DA TANITILDI

İYİ Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı olan İYİ HABER Gazetesi Ankara Bölge Sorumlusu Seçil Akın da tanıtılan adaylar arasındaydı. İYİ Parti İktidar yürüyüşüne emin adımlarla gidiyor. Bugün Türkiye’nin her tarafından Ankara’ya..

ADAYIMIZ SEÇİL AKIN DA TANITILDI

İYİ Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı olan İYİ HABER Gazetesi Ankara Bölge Sorumlusu Seçil Akın da tanıtılan adaylar arasındaydı.

İYİ Parti İktidar yürüyüşüne emin adımlarla gidiyor. Bugün Türkiye’nin her tarafından Ankara’ya gelen Milletvekili adaylarının tanıtımı vardı.

 

Tanıtım programına Adaylar ile birlikte İl, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri ve İYİ Parti’ye gönül vermiş çok sayıda partili katıldı.

 

Genel Başkan Meral Akşener 1 saatten fazla konuşma yaparak parti programını ve hedeflerini anlattı. Gerek kürsü hakimiyeti ve gerekse coşkulu hitabeti katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

 

Bir başka ilgi çeken isim de Gazetemizin Ankara Sorumlusu Diyarbakır Milletvekili Adayı Seçil Akın oldu. Gerek içten davranışları ve gerekse sevecenliği ile ilgi odağı haline geldi.

 

Bugünkü aday tanıtım toplantısı ile ilgili olarak Gazetemize bir açıklamada bulunan Seçil Akın şunları söyledi: “Toplantı muhteşem oldu. Türkiye’nin her tarafından gelen İYİ Parti sevdalılarındaki iktidar ışığı ve heyecanı açık seçik görülüyordu. Salon öyle kalabalıktı ki, yer yer izdihamlar oluştu. Genel Başkanımız çok muhteşem bir konuşma yaptı. Hem de prompter ya da elinde yazılı bir metin olmadan. Adeta prompter olmadan konuşamayanlara mesaj göndererek, salondaki herkesin gözünün içine bakarak, tüm konulara hakim, hakiki bir lider hüviyetiyle konuştu. Mesajlarıyla iktidara ne kadar yakın olduğumuzu, ülkemizi düştüğü bataktan nasıl kurtaracağımızı bir bir anlattı.

 

Yarın Diyarbakır Hava Limanında halkımız bizi karşılayıp, bağrına basacak. Orada bir basın toplantısı yaparak projelerimizi anlatacağız. Birinci sıradaki adayımız Vejdi Ensarioğlu başta olmak üzere, tüm adaylar tek yürek, tek beden olarak çalışmalar yapıyoruz. İktidar heyecanı herkesi sarmış durumda. Bu seçim Türkiye’nin yol ayırımıdır. Ya millet olarak özgürlüğü, hukuku, kalkınmayı, insanca yaşamayı seçeceğiz, ya da AKP’nin Türkiye’yi getirdiği tek adam despotluğuna mahkum edeceğiz. Seçim gününe kadar dur durak bilmeden  çalışacağız. Çalmadık kapı, gönlüne girmediğimiz vatandaş bırakmayacağız. Genel Başkanımızın performansını gördükten sonra tembellik yapma lüksümüz olamaz. Ona, partimize ve ülkemize layık olabilmek için gayret gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. İYİ HABER Gazetesine de göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Biz de Seçil Akın Kardeşimizle birlikte tüm Adayları tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)