TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Spor

ADANADEMİRSPOR’ DA KAFALAR KARIŞIK

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kulübün transfer gündemi ve Samet Aybaba’nın ayrılığı ile ilgili konuştu. Murat Sancak’ın Beyaz TV’ye yaptığı açıklamalar şu şekilde: “AYRILIK NEDENİ BALOTELLİ DEĞİL” “Oturup konuştuk, düşüncelerimizi..

ADANADEMİRSPOR’ DA KAFALAR KARIŞIK

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kulübün transfer gündemi ve Samet Aybaba’nın ayrılığı ile ilgili konuştu.

Murat Sancak’ın Beyaz TV’ye yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“AYRILIK NEDENİ BALOTELLİ DEĞİL”

“Oturup konuştuk, düşüncelerimizi söyledik, anlaşarak ayrıldık. Allah yolunu açık etsin, bizim de Allah yolumuzu açık etsin. Balotelli’ymiş, Belhanda’ymış değil konu. Balotelli ile Samet Aybaba anlaşamadı. Ancak bu ayrılık Balotelli nedeniyle değil. Herkes onu deli sanıyor ama Kayseri maçını hatırlatayım size. Hikmet hocayı orada teselli eden Balotelli’ydi.”

“YA ADAM OLURSUN, YA DA BİR DAHA GELME DEDİK”

“Anlaşamadıkları ortada. 60’ta çıkarıyorsun. Balotelli yüzünden yollarımızı ayırdık dersek yalan olur. Şu anda kendisi izinde, Balotelli’ye ‘Ya adam olursun bu tepkileri yapmazsın ya da bir daha gelme’ dedik”

“Bugün olsa yine Balotelli’yi alırdım. Balotelli yoldan geçen, altyapıdan çıkan oyuncu değil. Bu dünya yıldızı, sen bunu gidip 60’ta çıkarıyorsun. Ben olsam oyundan almam, oyunda tutarım. Bunlar oyunu her an değiştirebilecek oyuncular. Biz bilemeyiz, takımın başındaki hoca bilir kimin oynayacağına. Biz neticeye gidişata bakarız.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)