TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

ADALETSİZLİK VE EŞİTSİZLİK KORKUNÇ SEVİYELERDEDİR

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM gurup toplantısında konuştu. Konuşmasında şu konulara değindi. MHP Türk milletinin sesidir, Türkiye’nin beka siperidir. MHP, Cumhur İttifakı ile birlikte Türkiye’nin akıl ve gönül enerjisidir. Eylül..

ADALETSİZLİK VE EŞİTSİZLİK KORKUNÇ SEVİYELERDEDİR

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM gurup toplantısında konuştu. Konuşmasında şu konulara değindi.

MHP Türk milletinin sesidir, Türkiye’nin beka siperidir. MHP, Cumhur İttifakı ile birlikte Türkiye’nin akıl ve gönül enerjisidir. Eylül ayı ile birlikte sahadaki temas ve çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Siyasi faaliyetlerimizi ülkemizin her köşesine nüfus ve sirayet edecek şekilde yaygınlaştırdık. Afyonkarahisar’da başlayan istişare toplantılarımız 9 ayrı bölgeye yayılmış ve çok başarılı sonuçlar ortaya çıkmıştır.

Dünya ne eski dünya, insan ne eski insandır. Kovid-19 salgınının tehlike saçması, küresel çatışmaların artması, siyasi ve diplomatik kutuplaşmaların yumuşama göstermemesi iyimserliğimizi bir hayli gölgelemektedir. İnsanlığı kapanına sıkıştıran meseleler günbegün artmıştır.

Karşımızdaki küresel tablo yüreklere su serpen noktadan çok uzaktır. Uluslararası insani yardım örgütleri yetersiz ve acizdir. BM, 5 ülkenin tekeline girerek onların yayılmacı politikalarına kılıf hazırlamakla meşguldür.

S-400 GERİLİMİ: HESABINI YALNIZCA MİLLETİMİZE VERİRİZ

S-400 konusunda Türkiye tavizsizdir. Türkiye olarak neyi ne zaman alacağımızın hesabını yalnızca Türk milletine vereceğimizi herkesin bilmesi lazım. ABD yeni yaptırımlarla bizi tehdit ediyormuş, varsın etsinler. Yaptırım var diye Türkiye Cumhuriyeti’nin şeref ve haysiyetini kimseye çiğnetmeyiz.

ABD’NİN ÜLKÜ OCAKLARI TASARISINA TEPKİ: BİZDEN BU KADAR MI KORKUYORSUNUZ?

Bu sırada FETÖ irtibatlı Demokrat Partili bir senatör, Temsilciler Meclisi’nde gündeme Ülkü Ocakları’nı getirmiştir. 2022 yılı ABD Ulusal Savunma Yetki Yasası’nın onaylanan metninde, Ülkü Ocakları’nın bir terör örgütü olup olmadığı hakkında ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından rapor hazırlanmasını öngören bir madde de yer almıştır. Bu kadar mı korkuyorlar bizden? Bu kadar mı kabuslar görüyorlar ülkücülerin varlığından, bu denli mi ürküyorlar cesaretimizden? Ben Ülkü Ocakları’nda yetişmekten iftihar eden bir genel başkanım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)